Bicykle

GHOST

"Už štvrtinu storočia náš svet tvoria bicykle postavené na poznatkoch z najextrémnejšich pretekov na svete. Bicykle, ktoré sa v kombinácii s kvalitnými komponentmi a moderným dizajnom zameriavajú na čistú radosť z jazdy, funkčnosť a dlhú životnosť.”

Naši vývojári sú skúsení cyklisti naprieč všetkými disciplínami, a to vo výsledku znamená, že každý model má svoj vlastný nezameniteľný rukopis. To, čo robí naše bicykle unikátne je fakt, že do každého vkladáme ohromnú dávku vášne a poctivej práce.


MAYO

Spoločnosť LIBERTY TRADE, s. r. o. bola zalozena v roku 2003, odkedy sa venuje výrobe mestských bicyklov značky LIBERTY.

V roku 2007 pribudla do portfólia spoločnosti značka bicyklov MAYO, pod ktorou vyrábaju športové a detské bicykle. Ich prioritou je držať krok s aktuálnym trendom vývoja bicyklov a prinášať na domáci aj zahrančný trh moderné bicykle s vysokou kvalitou komponentov, atraktívnym dizajnom a jedinečnými prvkami v konštrukcii rámov.”

  • Dlhé roky sa tiež venuju vývoju bicyklov s pomocným elektrickým motorom a v dnešnej dobe maju najširšiu ponuku elektrických bicyklov na domácom trhu

  • Zaoberaju sa tiež aj elektrifikáciou bicyklov iných začiek


LAPIERRE

V roku 1946 začal vo francúzskom Dijone Gaston LAPIERRE vyrábať bicykle v malom. Čoskoro  zaznamenal úspech a využil potenciál odvetvia, ktoré veľmi rýchle rástlo.

V 80. rokoch sa Lapierre ™ ako jedna z mála európskych spoločností, ktorá dokázala predpovedať a zachytiť fenomén horských bicyklov, rýchlo stala lídrom na tomto trhu. Lapierre ™ začal sponzorovať niekoľko pretekárskych MTB tímov, ktoré získavali tituly na všetkých úrovniach.

Team Lapierre Gravity republic bol najlepším tímom v rebríčku UCI "Gravity", s Loic Bruni, Sam Blenkunsop, Emmeline Ragot a Loris Vergier. Emmeline Ragot zvíťazila so svojím novým Lapierre DH v dvoch kolách svetového pohára, a Loris Vergier dominoval juniorom, získal titul majstra sveta a tiež vyhral v celkovom hodnotení svetového pohára.

 


KROSS

História značky KROSS siaha do roku 1990,kedy si pán Zbigniev Sosnowski otvoril vlastný obchod s bicyklami ktorý sa čoskoro zmenil z obyčajného predajného miesta na veľkosklad a montážnu dielňu.

Dnes po 30-tich rokoch existencie patrí spoločnosť KROSS,S.A. k jedným z najväčších a najmodernejších výrobcov bicyklov v Európe a ponúka kompletný sortiment bicyklov a príslušenstva a svoje prudukty predáva v 50 krajinách sveta od Argentíny cez Južnú Afriku a Európu až po Indiu(https://www.kross.pl/pl/kontakt/dystrybutorzy).

Firma KROSS S.A. vlastní modernú montážnu halu,zváracie oddelenia na rámy a vidlice, výrobu na ráfiky a lakovňu, ktorá je najmodernejšia v strednej a východnej Európe.Ako jediná cyklofirma s masovou produkciou v Európe má vlastné vývojové stredisko, ktoré používa na testovanie zlúčenín a materiálov a taktiež výrobu karbónových rámov. Spoločnosť vo výrobnom procese uplatňuje najnovšie a najmodernejšie technológie. Od náčrtu až po montáž bicykla je výroba starostlivo monitorovaná s dôrazom na kvalitu. Zákazkovo vyrába bicykle aj pre mnoho svetových cyklistických značiek a ročná kapacita dosahuje takmer 1 milión bicyklov.

Za úspechom tejto značky stojí vysoká kvalita za dostupné ceny. Kross vyrába špičkové bicykle schopné súťažiť na najvyššej úrovni, kde slávia veľké úspechy na celosvetových podujatiach ako napríklad majstrovstvá sveta UCI,svetový pohár UCI a taktiež letné olympijské hry. Na bicykloch značky Kross jazdí mnoho pretekárov, vrátane poľskej reprezentácie.


Otváracie hodiny

  • Pondelok: 9:00 – 18:00
  • Utorok: 9:00 – 18:00
  • Streda: 9:00 – 18:00
  • Štvrtok: 9:00 - 18:00
  • Piatok: 9:00 - 18:00
  • Sobota: 9:00 - 12:00
  • Nedeľa: Zatvorené

Kontakt