Bicykle

GHOST

"Už štvrtinu storočia náš svet tvoria bicykle postavené na poznatkoch z najextrémnejšich pretekov na svete. Bicykle, ktoré sa v kombinácii s kvalitnými komponentmi a moderným dizajnom zameriavajú na čistú radosť z jazdy, funkčnosť a dlhú životnosť.”

Naši vývojári sú skúsení cyklisti naprieč všetkými disciplínami, a to vo výsledku znamená, že každý model má svoj vlastný nezameniteľný rukopis. To, čo robí naše bicykle unikátne je fakt, že do každého vkladáme ohromnú dávku vášne a poctivej práce.


MAYO

Spoločnosť LIBERTY TRADE, s. r. o. bola zalozena v roku 2003, odkedy sa venuje výrobe mestských bicyklov značky LIBERTY.

V roku 2007 pribudla do portfólia spoločnosti značka bicyklov MAYO, pod ktorou vyrábaju športové a detské bicykle. Ich prioritou je držať krok s aktuálnym trendom vývoja bicyklov a prinášať na domáci aj zahrančný trh moderné bicykle s vysokou kvalitou komponentov, atraktívnym dizajnom a jedinečnými prvkami v konštrukcii rámov.”

  • Dlhé roky sa tiež venuju vývoju bicyklov s pomocným elektrickým motorom a v dnešnej dobe maju najširšiu ponuku elektrických bicyklov na domácom trhu

  • Zaoberaju sa tiež aj elektrifikáciou bicyklov iných začiek


LAPIERRE

V roku 1946 začal vo francúzskom Dijone Gaston LAPIERRE vyrábať bicykle v malom. Čoskoro  zaznamenal úspech a využil potenciál odvetvia, ktoré veľmi rýchle rástlo.

V 80. rokoch sa Lapierre ™ ako jedna z mála európskych spoločností, ktorá dokázala predpovedať a zachytiť fenomén horských bicyklov, rýchlo stala lídrom na tomto trhu. Lapierre ™ začal sponzorovať niekoľko pretekárskych MTB tímov, ktoré získavali tituly na všetkých úrovniach.

Team Lapierre Gravity republic bol najlepším tímom v rebríčku UCI "Gravity", s Loic Bruni, Sam Blenkunsop, Emmeline Ragot a Loris Vergier. Emmeline Ragot zvíťazila so svojím novým Lapierre DH v dvoch kolách svetového pohára, a Loris Vergier dominoval juniorom, získal titul majstra sveta a tiež vyhral v celkovom hodnotení svetového pohára.

 


FELT

Naše korene siahajú viac ako 20 rokov do minulosti. Muž, ktorého meno sa objavuje na spodnej rámovej rúre to všetko to začal v roku 1980, kedy Jim Felt, eso - špičkový mechanik motokrosových motoriek v tej dobe, navrhol a postavil triatlonový bicykel pre motokrosovú hviezdu Johnny O ' Maru. Johnny v tej dobe súťažil v triatlone pre zvýšenie fyzickej výkonnosti a požiadal Jima, aby mu postavil nový triatlonový bicykel. 

Na súťažnom poli, je Felt dominantným hráčom. K nedávnym úspechom patrí Project London, kde americký tím šprintérov vytvoril nový národný rekord, ďalej to bol cestný tím Argos-Shimano, kde bol hviezdou šprintér Marcel Kittel, ktorý pokoril mnohé preteky a taktiež Kristin Armstrongová, ktorá zvíťazila v časovke na Tour of California a OH v Londýne. Medzi ďalšie Felt hviezdy patrí triatlonista Andi Böcherer a Mirinda Carfray a ich niekoľko víťazstiev na Ironman, no a samozrejme, nesmieme zabudnúť na Thomasa Litschera a jeho víťazstvo na majstrovstvách sveta v kategórii U23 UCI MTB.


Otváracie hodiny

  • Pondelok: 9:00 – 18:00
  • Utorok: 9:00 – 18:00
  • Streda: 9:00 – 18:00
  • Štvrtok: 9:00 - 18:00
  • Piatok: 9:00 - 18:00
  • Sobota: 9:00 - 12:00
  • Nedeľa: Zatvorené

Kontakt