lorem ipsum dolor sit Predajňa
lorem ipsum dolor sit Bicykle
lorem ipsum dolor sit Servis
lorem ipsum dolor sit Shimano Service Center
logo
PREDAJŇA A SERVIS OTVORENE V BEŽNÝCH OTVÁRACÍCH HODINÁCH
S podmienkou dodržania hygienického štandardu nariadeného krízovým štábom SR. Vstup a pohyb v predajni len z ochranným rúškom!!! Pri vstupe je nutné použiť dezinfekciu rúk alebo použiť jenorázové ochranné rukavice!!! V predajni dodržujte od ostatných zákazníkov a predavača odstup minimálne 2 metre!!! V predajni sa môžu súčasne nachádzať 4ks zákazníkov. Ak zákazníkov vybavíme umožníme vstup ďalším.
Pri nedodržaní alebo porušení hore uvedených pravidiel nebude zákazník vpustený do predajne, prípadne bude vykázaný s predajne!!! ĎAKUJEME
 

Sme firma s dlhoročnými skúsenosťami v nových a moderných priestoroch. Bicykle Hlohovec sa svetu predaja a servisu bicyklov sa venujú od roku 2002. Náš tím ktorý sa o Vás stará je zložený z ľudí ktorý majú skúsenosti s aktívnym aj rekreačným cyklistickým športom s bohatými servisnými skúsenosťami a s ochotou vám vždy pomôcť a poradiť.

V našej ponuke nájdete široký sortiment bicyklov a doplnkov renomovaných značiek. V ponuke nájdete aj veľký vyber bicyklov od Slovenských výrobcov. Väčšina nami predávaných produktov je nami a našou skupinou jazdcov neustále testovaná.