Novinky

V ponuke elektrické bicykle.

V ponuke máme elektrické bicykle od Nemeckej značky GHOST s motormi BOSH a SHIMANO na ktoré poskytujeme kompletný servis vrátane diagnostiky.

Ponúkame tiež dodatočnú elektrifikáciu bicyklov rôznich značiek motormi od Slovenského dodávateľa  na ktoré zabezpečujeme kompletný servis a dostupnosť náhradných dieľov.


Trojkolka COMFI 3spd

Trojkolka postavená na oceľovom ráme Comfy, s nízkou úrovňou spodnej rúry 250mm,  24" kolesách a šírkou zadnej nápravy 760mm. Nosnosť 120kg. Trojstupňová prevodovka, velkoobjemový košík, blatníky a osvetlenie v cene.  Trojkolku je možné elektrifikovať. Bližšie informácie poskytneme na predajni kde si môžete trojkolku aj vyskúšať.


DEORE XT M8100 12kolo

Novú sadu XT si môžete prísť pozrieť na našu predajnňu.


FELT RED BARON

Inšpirovaný stíhacím pilotom z prvej svetovej vojny Manfredom Von Richthofen, ktorého prezívali Red Baron, je elegantný a pripravený k akcii. Nápadne červená farba a výrazná grafika krížov, vyzerajú klasicky, vďaka ním budete hviezdou ulice. Vnútorná trojrýchlostná prevodovka v náboji,  vám pomôže zamerať všetky vaše zmysli na ostrý prejazd zákrut a na manévrovanie, keď budete obiehať vašich konkurentov. Je čas letieť!


LEZYNE GPS

 GPS cyklocomputre Lezyne boli vyvinuté od základu in-house, aby boli ľahké, užívateľsky jednoduché a plné funkcií. Jedným z kľúčových atribútov počítačov GPS je možnosť spárovania s aplikáciou Lezyne Ally, ktorá umožňuje prijímanie e-mailových, textových a telefonických upozornení.


Český výrobca kolobežiek KOSTKA

Zaradili sme do ponuky kolobežky KOSTKA ktoré sú vyrábané v Českéj republike a patria medzi top výrobcov kolobežiek na svete. V širokej ponuke kolobežiek a doplnkov si nájde káždý fanúšik kolobežku podla svojho gusta,,


Otvorili sme novú predajňu

Od novembra 2017 sme otvórili pre vás novú predajnu.


Otváracie hodiny

  • Pondelok: 9:00 – 17:00
  • Utorok: 9:00 – 17:00
  • Streda: 9:00 – 17:00
  • Štvrtok: 9:00 - 17:00
  • Piatok: 9:00 - 17:00
  • Sobota: 9:00 - 12:00
  • Nedeľa: Zatvorené