Novinky

Trojkolka COMFI 3spd

Trojkolka postavená na oceľovom ráme Comfy, s nízkou úrovňou spodnej rúry 250mm,  24" kolesách a šírkou zadnej nápravy 760mm. Nosnosť 120kg. Trojstupňová prevodovka, velkoobjemový košík, blatníky a osvetlenie v cene.  Trojkolku je možné elektrifikovať. Bližšie informácie poskytneme na predajni kde si môžete trojkolku aj vyskúšať.


V ponuke elektrické bicykle.

V ponuke máme elektrické bicykle od Nemeckej značky GHOST s motormi BOSH a SHIMANO na ktoré poskytujeme kompletný servis vrátane diagnostiky.

Ponúkame tiež dodatočnú elektrifikáciu bicyklov rôznich značiek motormi od Slovenského dodávateľa  na ktoré zabezpečujeme kompletný servis a dostupnosť náhradných dieľov.


DEORE XT M8100 12kolo

Novú sadu XT si môžete prísť pozrieť na našu predajnňu.


FELT RED BARON

Inšpirovaný stíhacím pilotom z prvej svetovej vojny Manfredom Von Richthofen, ktorého prezívali Red Baron, je elegantný a pripravený k akcii. Nápadne červená farba a výrazná grafika krížov, vyzerajú klasicky, vďaka ním budete hviezdou ulice. Vnútorná trojrýchlostná prevodovka v náboji,  vám pomôže zamerať všetky vaše zmysli na ostrý prejazd zákrut a na manévrovanie, keď budete obiehať vašich konkurentov. Je čas letieť!


LEZYNE GPS

 GPS cyklocomputre Lezyne boli vyvinuté od základu in-house, aby boli ľahké, užívateľsky jednoduché a plné funkcií. Jedným z kľúčových atribútov počítačov GPS je možnosť spárovania s aplikáciou Lezyne Ally, ktorá umožňuje prijímanie e-mailových, textových a telefonických upozornení.


Český výrobca kolobežiek KOSTKA

Zaradili sme do ponuky kolobežky KOSTKA ktoré sú vyrábané v Českéj republike a patria medzi top výrobcov kolobežiek na svete. V širokej ponuke kolobežiek a doplnkov si nájde káždý fanúšik kolobežku podla svojho gusta,,


Otvorili sme novú predajňu

Od novembra 2017 sme otvórili pre vás novú predajnu.


Otváracie hodiny

  • Pondelok: 9:00 – 18:00
  • Utorok: 9:00 – 18:00
  • Streda: 9:00 – 18:00
  • Štvrtok: 9:00 - 18:00
  • Piatok: 9:00 - 18:00
  • Sobota: 9:00 - 12:00
  • Nedeľa: Zatvorené

Kontakt