Servis

Váš bicykel nemá pred nami žiadne tajomstvá

Shimano Service Centrum

 

Servis a údržba

Bežná údržba je základom, ak sa chcete vyhnúť problémom počas jazdy, či už dochádzate do práce, alebo ste na výlete. Okrem toho vám pomáha predchádzať neočakávaným a zbytočným nákladom na opravy. Pravidelným servisom našimi vyškolenými odborníkmi sa predlžuje životnosť bicykla a zvyšuje sa váš zážitok z jazdy.

Diagnostika a opravy

Počujete zvláštny zvuk alebo máte pocit, že niečo nie je v poriadku s prehadzovačkou alebo reťazou? Alebo možno opravu potrebujú brzdy? Naši mechanici sú pripravení vám pomôcť.

Inovácia a výmena

Vieme, aké dôležité je cítiť sa na bicykli dobre. Môže sa stať, že niekedy aj malá zmena povedie k obrovskému rozdielu a zlepší výkonnosť pri jazde. Naši špecialisti vám bicykel prispôsobia, alebo inovujú jeho diely tak, aby vyhoveli vašim jedinečným požiadavkám. Ste pripravení posunúť svoj bicykel na vyššiu úroveň?

Poskytujeme vynikajúcu starostlivosť o bicykel

  • Vyškolení a certifikovaní mechanici

  • Najnovšie technológie Shimano

  • Originálne diely Shimano

Kontrola elektrobicykla

Elektrobicykle potrebujú osobitnú starostlivosť. A vyškolení technici Shimano sú pripravení ju poskytovať. Skontrolujeme a zaktualizujeme firmvér a otestujeme výkonnosť batérie vo vašom elektrobicykle. A keďže sú elektrobicykle rýchlejšie než tie tradičné, brzdy sa môžu opotrebovať skôr – a aj tie vám, samozrejme, skontrolujeme.

Servis počas dovolenky

V celej Európe získate rovnaký dôveryhodný servis. Potrebuje váš bicykel vynikajúcu Starostlivosť, kým zdolávate kopce okolo Gardského jazera? Počuli ste zvláštny zvuk, kým ste sa rútili nadol horou Mont Ventoux? Namierte si to do najbližšieho servisného centra Shimano a dočkáte sa kvality a služieb, na aké ste zvyknutí doma.

Profesionálne poradenstvo

Máte otázky týkajúce sa bicykla alebo jeho údržby? My vám poradíme najlepšie. Vieme všetko, čo sa dá o bicykloch Shimano a najnovších technológiách vedieť. Sme vždy pripravení vám pomôcť a odpovedať vám na otázky.