FELT

Naše korene siahajú viac ako 20 rokov do minulosti. Muž, ktorého meno sa objavuje na spodnej rámovej rúre to všetko to začal v roku 1980, kedy Jim Felt, eso - špičkový mechanik motokrosových motoriek v tej dobe, navrhol a postavil triatlonový bicykel pre motokrosovú hviezdu Johnny O ' Maru. Johnny v tej dobe súťažil v triatlone pre zvýšenie fyzickej výkonnosti a požiadal Jima, aby mu postavil nový triatlonový bicykel.

Na súťažnom poli, je Felt dominantným hráčom. K nedávnym úspechom patrí Project London, kde americký tím šprintérov vytvoril nový národný rekord, ďalej to bol cestný tím Argos-Shimano, kde bol hviezdou šprintér Marcel Kittel, ktorý pokoril mnohé preteky a taktiež Kristin Armstrongová, ktorá zvíťazila v časovke na Tour of California a OH v Londýne. Medzi ďalšie Felt hviezdy patrí triatlonista Andi Böcherer a Mirinda Carfray a ich niekoľko víťazstiev na Ironman, no a samozrejme, nesmieme zabudnúť na Thomasa Litschera a jeho víťazstvo na majstrovstvách sveta v kategórii U23 UCI MTB.